Wywóz elektrośmieci z firmy – skorzystaj z profesjonalnej usługi

Wywóz elektrośmieci z firmy – skorzystaj z profesjonalnej usługi

Konieczność wymiany starego sprzętu na nowy to problem, z którym od czasu do czasu musi zmagać się każde przedsiębiorstwo. Z uwagi na zmieniające się przepisy dotyczące ochrony środowiska wiele firm nie wie jednak, jak zadbać o prawidłową utylizację swoich elektroodpadów. Właśnie dlatego w Odbioryfirmowe.pl oferujemy darmowy wywóz elektrośmieci z firmy.

Profesjonalny odbiór elektrośmieci

W Odbioryfirmowe.pl specjalizujemy się w profesjonalnym wywozie elektrośmieci z przedsiębiorstw. Oferujemy usługę bezpłatnego odbioru zużytego sprzętu RTV, AGD i IT bez względu na jego rozmiar czy stan techniczny. To doskonała okazja dla firm, które mogą łatwo pozbyć się przestarzałego sprzętu bez dodatkowych kosztów.

Co obieramy?

Nasze usługi obejmują wywóz różnego rodzaju elektrośmieci, jakie na co dzień znaleźć można w biurach. Odbieramy monitory, kserokopiarki, lodówki, drukarki, telefony oraz wiele innych tego rodzaju urządzeń elektronicznych. Wystawiamy niezbędne dokumenty, które pomogą w procesie likwidacji. Zapewniamy również wywóz sprzętu gabarytowego oraz mniejszej elektroniki, jednak ważne jest, aby masa wszystkich elektroodpadów nie była mniejsza niż 60 kg.

Odpowiedzialna utylizacja i recykling

Po odebraniu elektrośmieci bierzemy na siebie także ich właściwą utylizację. Przekazujemy sprzęt do profesjonalnego zakładu przetwarzania Polskiej Korporacji Recyklingu Sp. z o. o. w Lublinie, gdzie zostaje on odpowiednio przetworzony, a cenne materiały są odzyskiwane do dalszego użytku. Przestrzeganie obowiązujących przepisów dotyczących ochrony środowiska jest dla nas priorytetem, dzięki czemu możemy zagwarantować klientom całkowitą zgodność z obowiązującymi regulacjami.

Jak zamówić odbiór?

Aby skorzystać z naszej usługi odbioru elektrośmieci wystarczy wypełnić wygodny formularz na naszej stronie internetowej, w którym pytamy o szczegółowe informacje dotyczące sprzętu lub zadzwonić pod numer 573 269 484. Następnie umawiamy z klientem termin odbioru, po czym nasza załoga przyjeżdża po sprzęt. Po złożeniu zgłoszenia czas oczekiwania na odbiór nie powinien przekroczyć 5 dni.

Jak przygotować elektronikę do odbioru?

Aby proces wywozu przebiegł sprawnie, ważne jest odpowiednie przygotowanie elektrośmieci przez klientów. Warto pamiętać o opróżnieniu urządzeń z zawartości, odłączeniu ich od instalacji oraz zgromadzenie w jednym miejscu, tak aby nasi pracownicy mogli zadbać o szybki i sprawny odbiór.

Nasza usługa darmowego odbioru elektrośmieci to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich firm, które chciałyby szybko i wygodnie pozbyć się zalegającej elektroniki w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami. Gwarantujemy szybki i sprawny proces oraz odpowiednie przetwarzanie odpadów. Z naszej oferty mogą skorzystać przedsiębiorstwa na terenie Warszawy, Trójmiasta, Lublina oraz Świdnika.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*