Pytania i odpowiedzi

Masz jakieś pytania?

Najczęściej zadawane pytania

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Skontaktujemy się maksymalnie w ciągu 2 dni od wysłania Zlecenia, i umówimy szczegóły realizacji usługi odbioru elektroodpadów. Usługa odbioru realizowana jest od poniedziałku do piątku w dni robocze, między 8-18 godziną; czas oczekiwania na realizację usługi odbioru jest zależny od ilości zgłoszeń z danej dzielnicy miasta, ale nie jest to dłużej niż 5 dni roboczych.

Odbiór odbędzie się, gdy zlecone zostanie minimum 100 kg elektroodpadów.

Warunkiem naszego przyjazdu i odbioru jest zgłoszenie,minimum 100 kg elektroodpadów biurowych – mogą to być drobne urządzenia (komputery, drukarki, monitory, UPS) lub urządzenia gabarytowe (ksero, lodówka, pralka, zmywarka, kuchenka itp.)

Elektrosprzęty zgłoszone do odbioru powinny być kompletna: nie powinny mieć wymontowanych części, muszą mieć także kabel zasilający. Jeśli zgłoszone do odbioru elektroodpady będą niekompletne, zostanie naliczona opłata utylizacyjna lub elektroodpady nie zostaną w ogóle odebrane.

Wszystkie urządzenia muszą być wymontowane, i przygotowane w jednym miejscu najlepiej na parterze.

Realizacja zleceń odbioru elektroodpadów oraz potwierdzenie elektronicznej Karty Przekazania Odpadów w BDO będzie możliwa, gdy przekazujący odpady zarejestruje ją w BDO przed przekazaniem odpadów do transportu, poprzez aktywne konto w systemie BDO.

Jeśli nie posiadasz numeru BDO możesz zlecić odbiór. Niezbędne będzie wypełnienie oświadczenia o niezarejestrowaniu w BDO, które należy przesłać drogą mailową na adres info@odbioryfirmowe.pl. Oświadczenie możesz pobrać tutaj

Na życzenie klienta wystawimy Protokół Zewnętrznego Przyjęcia Zużytego Sprzętu i wysyłamy na wskazany w Formularzu adres mailowy.

Wszystkie elektroodpady, które trafiają do nas poddawane są procesom przetwarzania w Zakładzie Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego Polskiej Korporacji Recyklingu w Lublinie. Jest to największy w regionie lubelskim zakład tego typu i jeden z najnowocześniejszych zakładów w Europie – www.pkrecykling.pl

Tak, można zgłosić do odbioru elektroodpady zgromadzone zarówno na kolejnych piętrach (w tym na strychu), jak i w pomieszczeniach piwnicznych.

Green

Ultimate Garden

Where Lifestyle is Enhanced By The lush Green Terraced Lawn

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.

Play Video